Budomex

Rozwiązania dla wymagających klientów

Rok założenia 1991

Bramy garażowe

W ofercie firmy BUDOMEX znajdują się najlepsze bramy garażowe w Bydgoszczy. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwoliło nam na przygotowanie niezwykle korzystnej oferty, cieszącej się ogromnym zainteresowaniem na rynku. Każda dostępna w naszym asortymencie konstrukcja jest praktyczna w zastosowaniu, funkcjonalna i stabilna! Produkty cechuje również odporność na różnego rodzaju uszkodzenia, takie jak na przykład działanie czynników atmosferycznych. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą, przygotowaną przez naszych specjalistów.

Proponujemy bramy:

Rozwierne

Powierzchnia konstrukcja jest ocynkowana, co gwarantuje długoletnie użytkowanie bez konieczności jej konserwacji.

Pewne i łatwe zamknięcie pomieszczenia zapewniają dodatkowe, samozatrzaskowe rygle, które mechanicznie blokują skrzydła w dwóch punktach.

Istnieje możliwość ocieplenia konstrukcji, zamontowania w niej drzwi przejściowych lub kratek wentylacyjnych.

 
Uchylne

Oferowana przez nas konstrukcja NOVUM jest najtańszą w swojej klasie bramą uchylną, którą można nabyć na rynku. Proste, tradycyjne rozwiązania konstrukcyjne zapewniają niską cenę produktu, a niezawodne i wydajne działanie potwierdzają nasi zadowoleni Klienci.

Zamontowanie drzwi przejściowych w skrzydle zapewnia wygodne wejście do garażu. Teraz, bez niepotrzebnego wysiłku, każdy z Was będzie mógł wyjść z garażu, wyprowadzić do niego rower, czy schować narzędzia.

Zespół sprężyn naciągowych oraz samonastawne rolki są gwarancją sprawnego użytkowania. Zamykanie oraz otwieranie przebiega łatwo, pewnie i stabilnie.

Lepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewnia ocieplenie sprzedawanych przez nas konstrukcji i zabezpieczenie ich od wewnątrz panelami PCV. Natomiast wersja bez ocieplenia stanowi tanie rozwiązanie dla osób, wybierających nieogrzewany garaż.

 
Roletowe

Wyposażenie tej bramy w siłownik gwarantuje jej komfortową i prostą obsługę. Ten rodzaj konstrukcji jako jedyny posiada napęd elektryczny. Sterowanie odbywa się natomiast za pomocą wyłączników na kluczyk. Jeżeli jesteście zainteresowani zamówieniem dodatkowo zdalnego sterowania pilotem, będziecie mogli wygodnie i bezpiecznie wjechać do garażu – niezależnie od pogody. Jeśli natomiast nie chcecie inwestować w zasilanie, drzwi zawsze można otworzyć ręcznie, za pomocą korby.

Oszczędność miejsca zarówno w środku pomieszczenia, jak i na podjeździe gwarantuje zwarta budowa bramy: brak prowadnic podsufitowych oraz pionowe prowadzenie płaszcza. Teraz zaoszczędzoną przestrzeń pod sufitem możesz zagospodarować według własnego uznania.

 
Segmentowe

Prezentujemy konstrukcje zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą, co z pewnością jest ułatwieniem dla każdego.

Szybki, lekko i wygodnie można otworzyć i zamknąć drzwi ręcznie. Ich płynny ruch i bezproblemowa praca to standard, do którego łatwo przywykniesz.

Najlepszą izolację termiczną i akustyczną w pomieszczeniu zapewniają uszczelnienie konstrukcji w całym obwodzie oraz zastosowanie stalowych paneli o grubości 40 [mm], które są ocieplone pianką. Współczynnik przenikania ciepła kształtuje się na poziomie Uk = 1,0 W/m2xK.

Wygodną obsługę w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia dodatkowe zastosowanie automatyki ze zdalnym sterowaniem. Niezależnie od warunków atmosferycznych, każdy wjedzie do garażu bezpiecznie i wygodnie. Wystarczy jedno kliknięcie palcem i jesteś w środku!

 
Firma Wiśniowski

Dlaczego właśnie producent Wiśniowski?

  • Indywidualne podejście dla każdego – obok standardowej oferty wykonuje również bramy i ogrodzenia na każdy wymiar, w dowolnym kolorze oraz według opracowanego przez Ciebie projektu.
  • Wysoka jakość - aby zapewnić wysoką jakość produktów i usług, marka wdrożyła System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Dzięki cynkowaniu ogniowemu oraz malowaniu proszkowemu z wykorzystaniem własnych linii technologicznych, każda konstrukcja zyskuje się trwałość i estetykę wykonania.
  • Kompleksowe rozwiązania dla domu i dla przemysłu – oferta firmy jest wszechstronną propozycją zamknięcia pomieszczenia czy ogrodzenia terenu. Spełniają wymagania profesjonalnego budownictwa przemysłowego.
  • Polski producent - firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem tych elementów. To przedsiębiorstwo prywatne, w całości oparte na polskim kapitale. Zatrudnia obecnie około 1000 osób. Kupując te wyroby masz pewność, że zainwestowałeś w dobrą polską markę!

Pobierz katalog bram