Budomex

Rozwiązania dla wymagających klientów

Rok założenia 1991
Reklama
Rok 1991

Firma BUDOMEX powstała w 1991 roku. Początkowo było to wyłącznie biuro projektowe. Od 2000 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o produkcją okien i drzwi z PVC. Te dwie branże łączą się ze sobą, a zadowoleni klienci biura projektowego wracają do nas zamawiając wykonanie i montaż stolarki okiennej i drzwiowej.

Naszym głównym założeniem od początku istnienia było wypracowanie solidnej marki.

Osiągnęliśmy to dzięki solidności naszych produktów. Ich wysoką jakość uzyskujemy stosując najlepsze dostępne na rynku profile PVC, okucia oraz szyby.

Do produkcji okien i drzwi PVC stosujemy profile wiodącego na rynku europejskim dostawcy systemów, niemieckiego koncernu REHAU.

Okna wyposażamy w okucia także niemieckiej firmy SIEGENIA-AUBI, oraz szyby SAINT GOBAIN.

 
Rok 2000

W roku 200 związaliśmy się z firmą REHAU i korzystamy z ich profili do dzisiaj. REHAU to gwarancja jakości i nowoczesności naszych produktów. Nasi klienci przekonali się o tym, wracając do nas przy okazji nowych inwestycji oraz polecając nasze okna swoim znajomym.

Okna z profili REHAU, to OKNA DOBRE, nie tanie! Przy wyborze okien stosujmy maksymę, iż

nie stać nas na najtańszy produkt na rynku, bo z pewnością w krótkim czasie taki wybór okaże się nietrafny.

Zakup okien, to często wydatek kosztowny, dlatego dokonajmy trafnego wyboru i pamiętajmy:

Kupując tanio, kupujesz dwa razy!
 
Rok 2009

W 2009 roku zakupiliśmy nowoczesne maszyny do produkcji drzwi, okien i fasad aluminiowych. Po raz kolejny związaliśmy się z najlepszymi w branży, opierając się o systemy firmy ALUPROF, lidera na rynku europejskim.

Szeroka gama systemów Aluprof pozwala na produkcję okien, drzwi, ścianek działowych, drzwi przeciwpożarowych i przesuwnych, fasad oraz ogrodów zimowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zajęliśmy się również handlem i montażem drzwi zewnętrznych, rolet, bram garażowych i automatyki do nich.

Reprezentujemy czołowych producentów na rynku, oferując produkty takich firm jak:

 
Po 2009 roku
Naszym Klientom zapewniamy bezpłatny pomiar, wycenę, fachowe doradztwo, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych produktów.

Korzystając z naszej oferty jesteście Państwo w stanie zamienić stan surowy otwarty w stan surowy zamknięty, korzystając z szeregu rabatów związanych z kompleksową.

Przy udziale wykwalifikowanej i doświadczonej załogi jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom. Sprawny system produkcji, a także kontrola jakości naszych okien i drzwi sprawiają, iż nasze wyroby są jednymi z najlepszych dostępnych na rynku polskim.

Celem firmy BUDOMEX jest zapewnienie klientom jak najlepszych wyrobów i jak najwyższych standardów obsługi handlowej, rozbudowę i utrzymanie ciągłego, dynamicznego tempa rozwoju.

Mamy nadzieję, że oferta nasza spotka się z Państwa zainteresowaniem.