Budomex

Rozwiązania dla wymagających klientów

Rok założenia 1991
Reklama

Okna PCV oraz inwentarskie

Oczekiwania w zakresie możliwych realizacji oraz pomysłów projektantów i inwestorów są tak różnorodne, jak bogata jest paleta obecnych na rynku nieruchomości. Rzetelny partner nie powinien pozostawiać żadnych niedomówień, kłopotliwych przemilczeń. W naszym salonie w Bydgoszczy oferujemy okna wykonane z tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO, w których głównym składnikiem jest PCV. Gotowe produkty wyróżniają się bardzo dobrą stabilnością, a także zapewniają oszczędność energii, komfort cieplny oraz izolację akustyczną. Proponujemy rozwiązania klasyczne oraz inwentarskie. Wszystkie modele odznaczają się nowoczesnym wzornictwem oraz prostotą obsługi w użytkowaniu. Prezentujemy rozwiązania idealne do każdej sytuacji budowlanej, od standardowych okien aż po certyfikowane modele do domów pasywnych.

 
Okna Rehau Basic-Design

Wysoka jakość to nasz standard

Delikatnie skośny wrąb szyby w połączeniu z gładką powierzchnią profili powodują, że stosowanie okien z systemu REHAU Basic-Design daje efekt wizualnej harmonii z każdym budynkiem.

Więcej…
 
Okna Rehau Brillant-Design

Tak jest przyjemniej

Znakomite parametry izolacyjności termicznej okien z profili REHAU Brillant-Design zapewnią przyjemny klimat w pomieszczeniu – nawet gdy na dworze mróz i śnieżna nawałnica.

Więcej…
 
Okna Rehau Euro-Design 70

Okna dla wymagających

Inwestujesz wiele w swój dom lub mieszkanie. Chciałbyś, ażeby poczynione inwestycje spełniały Twoje indywidualne wymagania aż po najdrobniejsze detale.

Więcej…