Budomex

Rozwiązania dla wymagających klientów

Rok założenia 1991
Reklama
Rolety zewnętrzne
Rolety nadstawne


Jest to typ systemu zaciemnień okiennych stosowany na etapie montażu bądź przy wymianie stolarki okiennej w obiektach. Przed zainstalowaniem stolarki okiennej nakładana jest na ramę okna bądź drzwi właściwa skrzynka, prowadnice przykręcone zostają do zewnętrznej części ramy okna, a w dalszej kolejności całość (okna z roletą) są montowane we wnęce okiennej.

W zależności od wykorzystanego ocieplenia skrzynki można wykorzystać modele CLASSIC lub TERMOLUX.

 
Rolety zewnętrzne (elewacyjne)

Modele wykonane są z profili aluminiowych (39 i 45 mm) wypełnionych pianką. Istnieje możliwość zastosowania systemu zintegrowanego z moskitierą w jednej skrzynce. Rolety te można zastosować na każdym etapie budowy lub modernizacji budynku, mieszkania czy siedziby firmy. Dostępne są następujące systemy zabudowy:

  • STANDARD z widoczną skrzynką prostokątną,
  • PORTO ze skrzynką owalną, montowane do istniejącej stolarki okiennej.

Zewnętrzne rolety cieszą się od kilku lat coraz większym zainteresowaniem. Wyróżniają się łatwy montażem, który można przeprowadzić zarówno w nowym, jak też w istniejącym już budynku. Produkt można zainstalować od zewnątrz przed oknem lub drzwiami. Ponadto chronią wnętrza przed czynnikami zewnętrznymi jak chłód, nadmierna ilość światła, upał, hałas, niepożądane spojrzenia sąsiadów oraz przechodniów, a także przed włamywaczami. Zwiększają zdecydowanie bezpieczeństwo domu, a przy tym nie ingerują w estetykę i wygląd elewacji.

Zachęcamy do przejrzenia asortymentu na stronie internetowej bądź odwiedzin firmy w Świeciu i Bydgoszczy.