Budomex

Rozwiązania dla wymagających klientów

Rok założenia 1991
Systemy drzwiowe ALUPROF

Aluminium to materiał oferujący niezliczoną liczbę rozwiązań w branży budowlanej i remontowej. Elementy aluminiowe wkomponowane w bryłę budynku zmieniają jego wygląd, sprawiając że wyróżnia się on w całej masie innych. Elementy aluminiowe mogą przybierać dowolne formy, wpasowując się w każdy styl - tradycyjny lub nowoczesny. Może być malowane na dowolne kolory co gwarantuje dopasowanie barwy stolarki do każdych wymagań. Jest też materiałem całkowicie przyjaznym dla środowiska nadając się w całości do recyklingu. BUDOMEX w produkcji stolarki aluminiowej korzysta z materiałów i rozwiązań technicznych firmy ALUPROF będącej światowym liderem w produkcji i technologii obróbki aluminium.

 
Drzwi w systemie MB 45

MB-45 jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, np.: różnych typów ścianek działowych, okien, drzwi, w tym drzwi przesuwanych ręcznie i automatycznie, drzwi wahadłowych, wiatrołapów, witryn, boksów kasowych, gablot, konstrukcji przestrzennych.

Więcej…
 
Drzwi w systemie MB 59

System MB-59S służy do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów zabudowy zewnętrznej, np.: różnych typów okien, drzwi, wiatrołapów, witryn, itd. Głębokość konstrukcyjna kształtowników okien wynosi w nim: 50 mm dla ościeżnic i 59 mm dla skrzydeł. Powierzchnie zewnętrzne tych kształtowników leżą na jednej płaszczyźnie.

Więcej…