Budomex

Rozwiązania dla wymagających klientów

Rok założenia 1991
Systemy drzwiowe Rehau

Drzwi zewnętrzne stanowią wizytówkę domu. Firma REHAU oferuje Państwu nieomal nieograniczoną swobodę w kształtowaniu formy drzwi zewnętrznych - od klasycznych aż po ultranowoczesne. Systemy drzwiowe w połączeniu z systemami okiennymi tworzą idealny harmonijny obraz całego obiektu.

Okna i drzwi są często inwestycją na całe życie. Budując lub remontując dom czy też mieszkanie, stajesz przed ważną decyzją. Jeżeli przywiązujesz wagę do nowoczesnego wzornictwa, komfortu mieszkania i oszczędności kosztów dzięki efektywnej izolacji termicznej, wybierając drzwi podnośno-przesuwne z profili REHAU Brillant-Design, podjąłeś właściwą decyzję.

 
Drzwi zewnętrzne w systemie Rehau Brillant-Design

Dobra izolacyjność cieplna

Drzwi zewnętrzne z systemu REHAU Brillant-Design zatroszczą się o ochronę wejścia do Twojego domu przed chłodem napływającym z zewnątrz. Spełnią Twoje wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej, zapewniając przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Więcej…
 
Drzwi podnośno-przesuwne w systemie Rehau Brillant-Design

Bariera dla zimna i wilgoci

Drzwi podnośno-przesuwne z profili REHAU Brillant-Design pozostają szczelne przy każdej pogodzie. Nawet wiatr wiejący z prędkością 115 km/h i gwałtowne ulewy nie wywrą na nich wrażenia. Dlatego też jesienią i zimą wnętrza zawsze pozostaną ciepłe i przytulne.

Więcej…