Budomex

Rozwiązania dla wymagających klientów

Rok założenia 1991
Drzwi zewnętrzne w systemie Rehau Brillant-Design

Dobra izolacyjność cieplna

Drzwi zewnętrzne z systemu REHAU Brillant-Design zatroszczą się o ochronę wejścia do Twojego domu przed chłodem napływającym z zewnątrz. Spełnią Twoje wymagania dotyczące izolacyjności cieplnej, zapewniając przyjemny klimat w pomieszczeniu.

Czterokomorowe skrzydło i pięciokomorowa ościeżnica z systemu REHAU Brillant-Design wykorzystują izolujące działanie komór powietrznych. Szerokość profili 70 mm, pozwala uzyskać znakomite parametry ochrony cieplnej i akustycznej. Dlatego zimno, wilgoć i hałas pozostają na zewnątrz budynku.

 

Skomponuj drzwi zewnętrzne zgodnie ze swoim smakiem W Twoim domu potrzebujesz drzwi zewnętrznych doskonale dopasowanych pod względem formy i koloru do wizerunku budynku. Dlatego idealnym uzupełnieniem systemu profili jest odpowiednio dobrane wypełnienie drzwiowe. Program wypełnień obejmuje zarówno nowoczesne modele z aplikacjami ze stali szlachetnej, jak i bardziej tradycyjne drzwi ze szczeblinami oraz różnego rodzaju rozetami, ornamentami, łukami i skosami. Także wybór oszkleń zaskoczy Ciebie swoim bogactwem. Poczynając od szyb piaskowanych, poprzez ornamentowe, witrażowe, aż po oszklenia 3D.Ważne są również detale – klamki, pochwyty, kołatki i wrzutnie do listów – dzięki nim możesz skomponować swoje wymarzone drzwi wejściowe.